Integracje

Strona główna / Integracje

Integracja z systemami ERP

Platforma NetCorner pozwala na integrację z bazodanowymi systemami zarządzania zasobami przedsiębiorstwa umożliwiając bieżącą aktualizację produktów, cen, dostępności jak również ustawień logistycznych transportu, wielkości paczek i cen dostarczenia.

Bezpieczne płatności

Zapewniamy integrację z systemami płatności elektronicznych oraz systemami ratalnymi. NetCorner posiada gotowe integracje dla: Przelewy24, PayU, Blik, Raty Alior Bank, Raty BNP Paribas Bank, PayPal. Umożliwiamy wymianę danych z każdym systemem płatności online.

Integracje z kurierami

Połączenie integracji systemów firm kurierskich takich jak Paczkomaty InPost, DHL czy Paczka w RUCHu z listą Twoich salonów sprzedaży, znacząco zwiększa wybór i dostępność miejsc odbioru osobistego. Dodatkowo zapewniamy możliwość integracji z dowolnym systemem logistycznym.

Integracja z porównywarkami cen i serwisów opinii

Umożliwiamy wymianę informacji z porównywarkami cen i serwisami oceniającymi. Integracja taka, najczęściej jest jednokierunkowa i polega na udostępnieniu oferty sklepu w ustrukturyzowanej postaci. Posiadamy rozbudowany mechanizm generowania oferty, dzięki czemu jesteśmy w stanie w prostu sposób wymienić dane z każdym systemem. Skapiec.pl, Ceneo.pl, Nokaut.pl, Opineo.pl, TrustedShops.pl to tylko kilka przykładów dostępnych integracji.

Marketing Automation

Możesz zintegrować swój sklep z dowolnym systemem marketingu automatycznego, zakres wymiany danych dostosujemy do Twojego biznesu a resztę już zrobi „sztuczna inteligencja”. Współpracujemy np. z SalesManago, Get Response, eDrone.

Ze względu na to, że NetCorner jest naszym autorskim systemem e-commerce możliwości integracyjne są w praktyce nieograniczone.