Ustawienia kanałów sprzedaży

Strona główna / Funkcjonalności / Ustawienia kanałów sprzedaży
ustawienia kanalow sprzedazy

Decydując się na NetCorner otrzymujesz rozbudowany system oferujący wsparcie wielu procesów sprzedażowych, które mogą wystąpić w Twojej działalności. Sprzedaż międzynarodowa, różne formy podatkowe, zakup bez rejestracji, wielokoszykowość – to tylko kilka z setek funkcjonalności jakie oferuje nasza platforma.

 • Logowanie za pośrednictwem portali społecznościowych

  Jeśli chciałbyś mieć możliwość logowania się do swojego sklepu za pomocą mediów społecznościowych np. Facebook, nasza platforma daję taką możliwość.

 • Zakupy tylko dla zalogowanych klientów (najczęściej wykorzystywane w B2B)

  Jeśli core Twojej działalności to sprzedaż do partnerów biznesowych, wówczas optymalnym rozwiązaniem jest umożliwienie im stworzenia własnego panelu klienckiego z historią zamówień, różnymi sposobami rozliczeń, indywidualnymi preferencjami zakupowymi czy rabatami.

 • Zakupy bez wymaganej rejestracji klienta (rozwiązanie typowe dla B2C)

  NetCorner pozwala na realizację procesu zakupowego również dla klientów detalicznych, którym nie potrzeba dedykowanego panelu i konieczności rejestracji.

 • Katalog produktów (brak możliwości zakupu)

  NetCorner pozwala wyświetlić produkty znajdujące się w ofercie z ukrytymi cenami w postaci katalogu produktów. Ceny są dostępne po założeniu konta i rejestracji w platformie.

 • Zarządzanie wieloma kanałami sprzedaży za pomocą jednego panelu administracyjnego

  Prowadzisz kilka sklepów i chcesz mieć kontrolę nad nimi w jednym panelu administracyjnym? Taką funkcjonalność oferuje NetCorner. Dzięki temu możliwe jest monitorowanie i porównywanie crosskanałowe oraz skuteczności poszczególnych kanałów.

 • Możliwość definiowania różnych walut oraz języków

  Prowadzisz swoją działalność na rynkach zagranicznych? Dzięki NetCorner możesz każdy rynek komunikować w odpowiednim języku. Bez ograniczeń.

 • Możliwość definiowania różnych stawek podatkowych

  Sprzedaż detaliczna z paragonem, sprzedaż z fakturą? Różne wysokości podatków? NetCorner posiada rozwiązania umożliwiające przyporządkowanie określonym kategoriom produktowym czy usługą określonych wysokości podatku.